Telif Bildirim ve DMCA

filmhdizlet.com web sitesi herhangi bir video dosyasını barındırmaz, saklamaz veya yüklemez. Üçüncü taraf web sitelerinde gösterilen içeriğin, asıl barındıran site ile içerik sahibi arasında bir konu olduğu için içerik sahibi tarafından izin verilip verilmediğine dair hiçbir bilgisi yoktur. filmhdizlet.com, sunucularında veya ağında herhangi bir video barındırmaz. filmhdizlet.com, otomatik indeksleyiciler, robotik komut dosyaları ve kullanıcı gönderimlerinden oluşan karmaşık bir sistemdir. Ve tüm içerikleri Embed-İframe kodları ile çekilerek siteye eklenmektedir.

İçerik sahipleri, telif haklarını ihlal ettiğine inandıkları videoların bağlantılarının kaldırılmasını talep etmek için DMCA protokolünü kullanabilir, ancak filmhdizlet.com’dan kaldırılan bir bağlantıyla gerçek kaynak videoyu üçüncü taraftan kaldırmayacaklarını anlamalıdırlar. İnternet sitesi. İçerik sahipleri, asıl kaynak bağlantısının kaldırılmasını talep etmek için video barındırma sitesiyle (youtube, dailymotion, vimeo, megavideo, vk gibi açık platformlar) kendileri ile iletişime geçmelidir.

Bir fikri mülkiyet sahibi veya bunun bir temsilcisi iseniz ve filmhdizlet.com web sitesindeki herhangi bir İçeriğin veya filmhdizlet.com’unn kullanıcılara yönlendirdiği veya bağlantı verdiği çevrimiçi bir konumda bulunan herhangi bir materyal veya faaliyetin fikri mülkiyet haklarınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, Talep Bildirimi için Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlayarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) uyarınca bir bildirim gönderebilirsiniz.

1. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik imzası;

2. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımı veya Web Sitesinde birden fazla telif hakkı alınmış eser tek bir bildirim kapsamındaysa, Web Sitesinde bu tür çalışmaların temsili bir listesi;

3. İhlal ettiği veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi (veya durumda hak ihlalinde bulunan materyal veya faaliyete yol açtığı iddia edilen yönlendirmeler veya bağlantılar, kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak referans veya bağlantının tanımı ve bu referansı veya bağlantıyı bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi)

4. adres, telefon numarası ve varsa bir e-posta adresi gibi sizinle iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler;

5. Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetki verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan;

6. bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan beyanda bulunma cezası.

Bu bölümün tüm gereksinimlerine uymazsanız, DMCA bildiriminizin geçersiz olabileceğini kabul edersiniz. Filmhdizlet.com’a uygun bir konu satırı olmadan, talep edilen bilgiler olmadan veya fikri mülkiyet iddiaları ile ilgili iletişim dışındaki amaçlarla gönderilen e-postalar onaylanamaz veya yanıtlanamaz.

NOT:

filmhdizlet.com’da yer alan video’nun gerçek sahibi olduğunuzu ve bu video’nun sizden izinsiz dağıtıldığını ve paylaşıldığını düşünüyorsanız eğer, itiraz etme ve video’nun kaldırılması hakkında bize admin@filmhdizlet.com adresi üzerinden belge ve telif koruma bilgilerinizi iletebilirsiniz.

İncelemeler sonrası 72 saat içersinde video kaldırılır.

Reklamı Kapat